Čtvrtý ročník charitativní akce "Každá ovečka se počítá" běží naplno a do 18. 4. 2019 je možné se aktivně zapojit. Umíte šít, plést nebo háčkovat? Stačí vyrobit ovečku či jiné beskydské zvíře a zaslat jej do soutěže, kde mohou výtvory denně dostávat hlasy. Během Velikonoc proběhne v hotelu Sepetná bazar. Výtěžek akce bude věnován na podporu akce Poděkuj horám, kterou pořádá spolek Čisté Beskydy.

 

Aktivní zapojení do soutěže

Vlastnoručně vyrobené ovečky můžete zasílat do 18. 4. 2019 poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 73914 Ostravice

 

Hlasování o nejhezčí ovečku

Soutěž má své webové stránky, kde je možné hlasovat pro ovečku, která se vám nejvíce líbí. Autor nebo autorka vítězného výrobku získá víkendový pobyt v Rekreačním centru Sepetná. Hlasování bude probíhat do 25. 4. 2019. Více informací: www.soutez.sepetna.cz

 

Velikonoční bazar

Během velikonočního víkendu se bude konat v hotelu Sepetná "ovečkový bazar", kde se budou tyto rukodělné výrobky veřejně prodávat.

Výtěžek ze 4. ročníku bude věnován na podporu úklidové akce Poděkuj horám, hlavně pak na zajištění pytlů, rukavic a dalších potřeb pro sběr odpadků. Akce se uskuteční ve středu 8. 5. 2019. V loňském roce dorazilo na tuto úklidovou akci přes 3 tisíce dobrovolníků.

štítky

 

tel+420 731 444 355

 

 

 

ovce