V pátek 19. 8. 2016 vystoupí na Ostravici v Beskydech Marie Rottrová. Na úpatí Lysé hory v areálu penzionu Sluníčko je začátek koncertu naplánován na 19 h. Jako předkapela se představí energické hudební těleso Big BLAST! Band. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečný hudební zážitek umocněný výhledem na okolní hory. Tento koncert ukončí 13. ročník festivalu Beskydské hudební léto.

Součástí vstupenky na koncert je celodenní vstup na koupaliště Sluníčko s tobogany (kromě času 16-18 h, kdy je nutné opustit areál z důvodů nutné přípravy koncertu). 

 

Marie Rottrováoficiální stránky

Big BLAST! Band - oficiální stránky

 

Vstupné: 390 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě - koupit on-line

 

Tip: Naplánujte si celodenní program s koupáním, udělejte si v mezičase procházku po okolí.

V rámci letošního 13. ročníku Beskydského hudebního léta vystoupili také Václav Neckář & Bacily a slovenská popová star Kristína. Během uplynulých ročníků festivalu navštívilo Beskydy mnoho předních českých a slovenských kapel různých hudebních žánrů od Čechomoru, přes Mig 21, Davida Kollera, Pavla Dobeše, až po slovenské dravce z Nitry Horkýže Slíže. Více o kapelách a festivalu konaném každoročně v létě na úpatí Lysé hory v Beskydech se dozvíte na www.beskydskehudebnileto.cz

štítky

 

tel+420 731 444 355

 

 

 

ovce