Počasí je v poslední době velmi proměnlivé, ale o to rozmanitější fotografie se dají při výletech v Beskydech pořídit. V jednom týdnu můžete zažít zelenou louku a modré nebe a den na to stavět sněhuláka na témže místě. Turistickým magnetem číslo jedna zůstává nehledě na počasí královna Lysá hora (1 323 m n. m.). Návratem dolů nemusí zážitky končit...

Pokud jste se rozhodli pro výstup na Lysou horu z Ostravice po červené značce KČT, máme pro vás několik tipů, jak obohatit svůj výlet o další příjemné zážitky. V blízkosti strategického výchozího bodu - parkoviště u Opičárny, se nachází Rekreační centrum Sepetná, kde v RelaxCentru Sepetná čeká nejen na ubytované hosty krytý nerezový bazén s vířivkou, dětským brouzdalištěm, chrličem, parní kabinou a 90m toboganem. Kromě široké nabídky masáží mohou být pro turisty vracející se z výšlapu zajímavé esenciální koupele či finská sauna.

Tip pro pány - překvapení či motivace

Zajímavým tipem zejména pro páry je privátní wellness v penzionu Sluníčko. Jeho návštěva se může po návratu z Lysé hory stát pro drahou polovičku příjemným překvapením. V případě zájmu je dobré si wellness včas rezervovat.

Gastronomie

Doplnit energii můžete jak v restauraci hotelu Sepetná, tak v restauraci penzionu Sluníčko. Přímo v RelaxCentru se nachází nápojový bar.

 

Restaurace hotelu Sepetná

 

štítky

 

tel+420 731 444 355

 

 

 

ovce