Návštěvníci okolí Resortu Sepetná se mohou také během třetího dubnového víkendu občerstvit ve výdejním okénku restaurace Sepetná. V sobotu a neděli (17. - 18. 4. 2021) bude okénko otevřeno v čase 10-17 h. Vzhledem k přívalům sněhu by turisté neměli podceňovat podmínky a plánovat méně náročné trasy. Výstup na Sepetnou není náročný a dá se naplánovat bezpečnou cestou. 

Výdejní okénko restaurace Sepetná

V sobotu a neděli bude okénko otevřeno v čase 10:00 - 17:00. 

Nabídku okénka a více informací naleznete zde.

Tipy na výlet 


Aktuálně: Výše položená místa v Beskydech jsou pod sněhem těžko průchozí a turisté by měli plánovat výlety dle svých sil, schopností a zkušeností.


V posledních čtyřech dnech napadlo na některých místech v Beskydech přes 100 cm sněhu, proto při plánování výletu je třeba brát na zřetel především bezpečnost. Pro tento víkend bude jistější variantou výstup k níže položeným místům s lepší dostupností než hřebenové partie a místa, kde se dá předpokládat minimální pohyb turistů a neprošlapané úseky. Třeba k Resortu Sepetná se dá od vlaku dostat bezpečně po značených a odhrnutých cestách. 

Z Ostravice na Sepetnou

1) Z centra obce přes most a řeku Ostravici a pak po méně frekventované cestě až k RelaxCentru Sepetná (mapa trasy , délka 2 km).

2) Od železniční zastávky (Ostravice zastávka) přes Peřeje po značce oranžového medvídka až k hotelu Sepetná (mapa trasy, délka 3,5 km). 

3) Obě trasy můžete spojit v zajímavý okruh nebo zvolit částečnou variantu "Ostravice zastávka - nádraží Ostravice" (mapa okruhu, délka 7 km).

 


Jak bezpečně v zimě na hory - zde si můžete přečíst pár bodů, které se mohou při plánování výletu hodit...


Dřevjanka U Zbuja je momentálně uzavřena, nejbližším občerstvením v okolí Medvědí skály je výdejní okénko restaurace Sepetná, které bývá otevřeno o víkendech. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat webové stránky www.sepetna.cz.

 

štítky