Druhý ročník charitativní akce "Každá ovečka se počítá" běží naplno a do začátku prosince je možné se aktivně zapojit. Umíte šít, plést, háčkovat nebo modelovat z hlíny? Stačí vyrobit ovečku a zaslat ji do soutěže, kde mohou ovečky denně dostávat hlasy. Výtěžek akce bude věnován na zajištění výletu do Beskyd pro žáky Handicap centra Školy života o.p.s. z Frýdku-Místku.

Vlastnoručně vyrobené ovečky můžete zasílat do 30.11.2016 poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 73914 Ostravice

V neděli 4.12.2016 se bude konat od 9 h v Horském hotelu Sepetná ovečkový adventní bazar, kde se budou tyto rukodělné výrobky veřejně prodávat (ovečky, které se začátkem prosince neprodají, budou dále nabízeny na recepci hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko).

Výtěžek akce bude věnován na realizaci výletu v Beskydech pro Aleše Křenka z Ostravice a jeho spolužáky z denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek, o.p.s.. Aleš má 42 let a narodil s Downovým syndromem. Z výtěžku prvního ročníku byl zorganizován výlet na Lysou horu, který si všichni účastníci moc užili.

Více o projektu

Hlasování o nejhezčí výrobek 2016


Jak dopadl 1. ročník?

štítky

 

tel+420 558 682 108
emailinfo@sepetna.cz

Doporučujeme

 

 

ovce